Публікації

             Позовна давність. Строк виконання зобов’язання за кредитом не є строком дії кредитного договору

Позовна давність стає все більш актуальною. Кредитні відносини між Позичальниками та Банками, що почались в 2006 -2010 роках, в переважній кількості є проблемними для Позичальників. В боротьбі за свої права Позичальники стали застосовувати строки позовної давності      

                 

Читати далі…

 


                                       Автоплан-система придбання автомобіля. Як позбавитись боргів?

Велика кількість громадян, що зв’язалися с системою Автоплан, потерпають від її свавілля.

Хочу поділитися з Вами здобутками мого партнера – громадської організації “Центр економічних ініціатив та правового захисту”, якою відпрацьована судова практика по захисту громадян, які вступили в систему АВТОПЛАН з метою придбання автомобіля.   

Читати далі…


Blockchain – это хорошо, было бы желание

Статьи, обзоры, аналитические материалы, информация полезная для вашего бизнеса

После начала работы  в Украине Государственного реестра вещевых прав на недвижимое имущество и Системы электронных торгов арестованным имуществом  стали не одинокими случаи несанкционированного входа в такие реестры «неустановленных лиц»  для осуществления незаконных регистрационных действий.
В результате вышеупомянутых действий  имущество меняло собственника, переставало быть предметом банковского залога, по такому имуществу осуществлялся рейдерский захват.

Читать Далее…

 

 Новий закон “Про споживче кредитування” проблеми позичальників не вирішив.

З 10 червня 2017 року набуває чинності Закон України «Про споживче кредитування».
До даного часу Споживач, щоб відстояти належні йому права у кредитних відносинах з Банками, переважно користувався Законом України «Про захист прав споживачів», зокрема статтею 11 такого Закону, яка частково, не в повній мірі, регулювала кредитні відносини між Банком і Споживачем.

Читати далі…

 

Решение всех проблем – это реально.

Каких только новых профессий не появилось за последнее время.
Часто, человек говорит, кем он работает, а стесняешься спросить, что это такое. Ну, что же, многие профессии навсегда покидают свой реестр, но свято место пусто не бывает. Есть такая профессия… … проблемы решать. Она так и называется the troubleshooter «отстреливающий проблемы». 

Читати далі…

 

Олигархи : или на стороне власти, или нигде ???

По информации «Капитала», вчера государственная Объединенная горно-химическая компания (ОГХК; Днепропетровская обл.), вооружившись приказом Министерства экономического развития и торговли и применив некоторые физические усилия, взяла под контроль Вольногорский горно-металлургический комбинат

Читать Далее…

 

В Криму вільна економічна зона.

Те, що врегулювали на державному рівні особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України, це є зрозумілим. Не є зрозумілим присвоєння Криму статусу “Вільної економічної зони”….поняття вільної економічної зони в міжнародній практиці це, думаю, щось інше..

Читати Далі…

 

Проблемы обеспеченных кредиторов в делах о банкротстве.

Новая редакция Закона о банкротстве делает обеспеченного кредитора совершенно беззащитным перед недобросовестным должником. Опрос банковских учреждений лишь подтверждает отрицательное влияние Закона о банкротстве на результаты деятельности банков.

Читать Далее…

 

Нове в проведенні аукціонів з продажу майна в процедурі банкрутства.


Новим в Законі про банкрутство є вимоги, які ставляться до організації та проведення аукціонів з продажу майна боржника (банкрута).

Читати Далі…

 

Нове в державних закупівлях.

У зв’язку із набранням чинності 20.04.2014 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 N 1197-VІІ (далі – Закон), яким внесено зміни до Закону України “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності” (далі – Закон про особливості),

Читати Далі…

 

Судебная экспертиза. Перспективы и ожидания.

21 мая в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Киев, ул. Шамрыло, 23) состоялся круглый стол “Реформирование судебной экспертизы – ключевой рычаг влияния на правосудие в новой Украине”.

Читати Далі…

 

Реформирование Минюста.

        

Два активных сотрудника Минюста пришли к руководству с предложением каждого из них по реформированию деятельности.

Читать далее…

 

Кредити. Позовна давність за щомісячними платежами. Використовуємо в роботі.

Позовна давність щодо кредитних коштів і процентів, повернення яких визначено періодичними щомісячними платежами, повинна обчислюватися з моменту настання строку погашення кожного чергового платежу.

Читати Далі…

 

Продаж майна банкрута по-новому.

Суддею господарського суду Дніпропетровської області Примаком С.А. в науково-практичному журналі «Санація та банкрутство» опубліковано статтю про актуальні питання продажу майна банкрута у процедурі ліквідації.

Читати далі…

 

Наміри слід підтримувати конкретними ділами.


22 травня 2014 року в залі Вищого господарського суду України відбулась нарада голів апеляційних та місцевих господарських судів України .Крім голів судів господарської юрисдикції в заході взяли участь заступник міністра юстиції Інна Ємельянова, народний депутат України Леонід Ємець,

Читати далі…

 

Банкрутство. Оголошення про банкрутство по-новому.


З 19 січня 2014 року набрало чинності Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство (далі – Положення), затверджене постановою пленуму Вищого господарського суду України від 17.12.2013 року № 16.

Читати Далі…

 

Право власності на майно та господарська діяльність в Криму очима України.

З метою врегулювання та захисту інтересів громадян України та інших суб’єктів права в Криму, на законодавчому рівні, внаслідок політичних подій, що сталися на Кримському півострові, Верховна Рада України 15 квітня 2014 року прийняла

Читати Далі…

 

Ведение бухучета. Преимущества аутсорсинга бухгалтерских услуг.

Уровень доверия к услугам аутсорсинга в сфере бухгалтерских услуг заметно вырос. Лишь на первый взгляд кажется, что стоимость аутсорсинга бухгалтерских услуг больше, нежели содержание штатного работника. На самом же деле аутсорсинг бухгалтерских услуг есть дешевле и эффективнее.

Читать Далее…

 

Дорогу осилит идущий.

Дорогие наши клиенты и читатели!
Нам с Вами вместе приходится жить и работать в непростых экономических и политических условиях.
Изменения, что касательно бизнеса, в настоящее время происходят слишком быстро и непредсказуемо.

Читать Далее…

 

Зміни тривають, діємо без зупинки …

Шановні відвідувачі, користуючись можливістю хотів би Вам подякувати за відвідини сайту компанії «Магма груп».

Ми з Вами працюємо в період змін у відношеннях між державою та бізнесом.

Читати Далі…

 

Обережно – банк!

Після трьох років, що припали на фінансово – економічну кризу, вперше побачив рекламне оголошення: «Надаємо кредити». Причому кредити надають без довідки про доходи, під 0% річних, за 5 хвилин.

Читати Далі…

 

Податковий кодекс. Анулювання реєстрації платника ПДВ. Зміни в адмініструванні ПДВ на користь платника.

В 2009 – 2010 роках податкові органи досить активно використовували практику анулювання реєстрації платників ПДВ за власною ініціативою до тих підприємств, які сплачували ПДВ у разі придбання товарів, робіт, послуг з метою

Читати Далі…

 

Податковий кодекс. Нове в оподаткуванні ПДФО. Вирішуємо проблему там, де її немає.

Ми з вами нещодавно були свідками великих черг в податкових органах при поданні декларації з податку на доходи фізичних осіб. Черги виникли тому, що податкові органи всіх суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб прирівняли до податкових агентів та зобов’язали

Читати Далі…

 

Податковий кодекс, зміни в оподаткуванні на користь платника. Міжнародні перевезення стали простішими в обліку.


Податковий кодекс, який вступив в дію з 01.01. 2011 року, на нашу думку, полегшив правила оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг з міжнародних перевезень вантажів.

Читати Далі…

 

Не вернуть кредит – это возможно.


Как действовать, если предприятие недополучило необходимую сумму кредита, потому не может завершить строительство, потому и не может вернуть 

  Читать Далее…

 

Директор без зарплаты. Риски за не оплату труда.


С 2011 года вступил в действие Налоговый Кодекс и Закон про единый взнос. В соответствии со статьей 164 Налогового Кодекса и статьей 7 Закона про единый взнос, налоги и взносы насчитываются по факту

   Читать далее… 

 

Ликвидация предприятия. Ответственность за утрату документов.

Защищать интересы в проблемном предприятии надо задолго до того, как такое проблемное предприятие (должник) окажется банкротом. Но если банкротство все-таки началась, то надо понимать, что кредитор

Читать далее… 

 

Не вернуть кредит – не значит «плохо»

Начало XXI века в Украине характеризовалась бурным ростом рынков потребления.

С ростом рынков потребления рос и рынок предпринимателей, которые активно привлекали в

Читать далее…