Зміни тривають, діємо без зупинки …

Шановні парнетри та клієнти

Ми з Вами працюємо в період змін у відношеннях держави до бізнесу.

Зміни, що вноситиь держава,  передбачають введення  нових  правил та умов,  які прописують в діюче законодавство.

Нові правила та умови штовхають до зміни  підходів в організації бізнесу: треба заново оцінювати   перспективи майбутньої діяльності, планові доходи та можливі ризики, а достовірне відображення стану бізнесу у фінансовій та податковій звітності суб’єктів господарювання набуває важливого значення не тільки для фіскальних органів, але і для встановлення нових ділових стосунків з патренерами, покупцями та постачальниками, фінансовими установами.

Зміни тривають і будуть тривати, чекати більш–менш сталого законодавства, щоб продовжити роботу, нам  не дозволяє наш багаторічний досвід та незмінний хаотичний вплив політичних процесів на економіку.

Внаслідок триваючих змін побільшало роботи на ділянках фінансового планування та обліку господарської діяльності.

Під час зміни у  податковому законодавстві   змінюємо облікові політики підприємств, оновлюємо програмне забезпечення, плануємо  доходи та витрати на більш короткі проміжки часу, створюємо  нові канали та схеми продажів.

Збільшення  адміністративного  впливу держави на діяльність бізнесу як в державному так і не державному секторі економіки, змушує бізнес заново оцінити ризики діяльності, вжити своєчасних заходів щодо захисту власних активів та ділової репутації керівників та власників підприємств.

Постійне зменшення обсягів споживання в країні та існування кредитних боргів, штовхає до  вжиття заходів по підвищенню ефективності роботи активів та кваліфіковано працювати з боргами.

Налаштування більш гнучкого бізнесу та хеджування ризиків в умовах триваючих змін є основним завданням, місією нашої компаніїї.

Дбаємо про нашого клієнта, так щоб йому було комфортно у своїх справах, в тому числі і в умовах триваючих   змін.

З повагою,

колектив “МАГМА ГРУП”