Зміни тривають, діємо без зупинки …

Шановні відвідувачі, користуючись можливістю хотів би Вам подякувати за відвідини сайту компанії «Магма груп».

Ми з Вами працюємо в період змін у відношеннях між державою та бізнесом.

Такі зміни безперечно змінюють правила його ведення, прописуючи їх в діючому законодавстві.

Тому підходи до організації бізнесу треба заново оцінювати  щодо перспектив майбутньої діяльності, планових доходів та можливих ризиків. Слід також оцінити відображення стану бізнесу в фінансовій та податковій звітності суб’єктів господарювання.

Зміни тривають, чекати більш–менш сталого законодавства, щоб продовжити роботу, нам  не дозволяє наш досвід та безперервність бізнесу, який як і життя не залежить від законодавства і не зупиняється.

Тому  нам з вами треба   жити і працювати в умовах триваючих змін.

Внаслідок існуючих змін побільшало роботи на ділянках фінансового планування та обліку господарської діяльності.

Так під час зміни податкового законодавства потрібно змінювати облікову політику підприємств, здійснювати зміни в програмному забезпеченні, постійно коригувати планові доходи та витрати на короткі проміжки часу, створювати нові схеми роботи для досягнення планових показників діяльності.

Слід додати, що  посилився  адміністративний  вплив держави на діяльність бізнесу як в державному так і не державному секторі економіки, що в свою чергу змушує малий та середній бізнес заново оцінювати ризики діяльності, вживати заходів щодо захисту власних активів та ділової репутації керівників та власників підприємств.

Як загальний для всіх приклад, можна відзначити  адміністративний вплив держави на існуючий курс валют. Такий адміністративний вплив створює невизначеність інвесторів стосовно розвитку бізнесу та суттєво впливає на результат діяльності експортного сектору економіки.

А якщо врахувати тенденції зменшення обсягів споживання в країні та існування кредитних боргів, то бізнесу також необхідно вжити заходів щодо збільшення ефективності роботи активів та кваліфіковано працювати з кредиторською заборгованістю.

Як би там не було, тривалість змін сподіваємось буде не довгою, але враховуючи набутий роками досвід, ми завжди здійснюємо власну діяльність в умовах постійно триваючих змін та ризиків.

Така робота в умовах тривалих змін та можливих ризиків е досить кропіткою, та починається від створення суб’єкта господарювання, триває під час його діяльності та закінчується під час його ліквідації або продажу. Проте, ліквідацію і продаж суб’єкта господарювання бажано розуміти як перехід бізнесу в більш якісний стан або в початок нової справи.

Наша компанія допомагає бізнесу діяти в таких умовах. Це і є нашою роботою.

Головне, про що ми дбаємо – це про те, щоб наш клієнт у своїй діяльності не відчув дискомфорту від змін, що існують та від змін, які будуть.

З повагою,

Валерій Магма