Наміри слід підтримувати конкретними ділами

22 травня 2014 року в залі Вищого господарського суду України відбулась нарада голів апеляційних та місцевих господарських судів України .Крім голів судів господарської юрисдикції в заході взяли участь заступник міністра юстиції Інна Ємельянова, народний депутат України Леонід Ємець, 

Голова Державної судової адміністрації України Зіновій Холоднюк та інші.

Основною метою проведення наради було обговорення та вирішення проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням системи господарських судів України, та координація подальших спільних дій щодо зміцнення довіри до судової влади України.

За підсумками обговорення наради учасники наголосили, що сьогодні головним завданням для суддів є якісне здійснення правосуддя та винесення законних рішень.

Будем сподіватись, що проведений захід стане ще одним поштовхом для винесення судами законних рішень, поштовхом до відновлення втраченої довіри та надій на істинне правосуддя. 

На мою думку, нарадами, деклараціями проблемні питання  господарських судів не вирішити, а створення умов, щоб суди хотіли і могли приймати законні рішення, є досить кропіткою і тривалою роботою всього суспільства.